تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۹:۲۹ جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
Language : FA |
خانه / اخبار مركز رشد / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت:‌ هدف از گسترش هسته‌های فناوری در این واحد دانشگاهی ایجاد محیطی پویاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت:‌ هدف از گسترش هسته‌های فناوری در این واحد دانشگاهی ایجاد محیطی پویاست.

پیمان داوری ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با برشمردن ظرفیت‌های موجود این دانشگاه و تأکید بر تسهیل و ایجاد امکانات درباره فعالیت‌های دانش‌بنیان و شکوفایی استعدادهای دانشجویان و استادان، مراکز رشد را متولی این حرکت دانست.

وی راه‌اندازی و گسترش هسته‌های فناور را از جمله راهبرهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر اعلام کرد و گفت: هدف از راه‌اندازی و گسترش هسته‌های فناوری، ایجاد محیطی پویا و مولد علم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با تأکید بر نقش مهم شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در ایجاد فضای کسب‌وکار و تجاری‌سازی محصولات پایداری این موفقیت را ناشی از همکاری‌های مناسب این نهاد با دانشگاه عنوان کرد و افزود: توانمندسازی دانشگاه‌ها نیز ناشی از توسعه این‌گونه همکاری‌هاست.

داوری با بیان جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر به‌عنوان دانشگاه مبتکران و مخترعان و دستاوردهای به دست آمده از آن اظهار کرد: تأسیس مرکز بین‌المللی تحقیقات و مطالعات سنگ‌های ساختمانی گام مهمی در توسعه این صنعت بود.

مدیر مرکز رشد شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از تأسیس مرکز بین‌المللی تحقیقات و مطالعات سنگ‌های ساختمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر، آمادگی این شهرک را برای همکاری مشترک به‌منظور گسترش فعالیت‌های دانش‌بنیان، اعلام کرد.

حسین حدیدی، شهرک علمی و تحقیقاتی را شریک در ریسک هسته‌های فناور دانست و توسعه آن را به یمن توجه به توسعه کارآفرینی و کارهای نوآورانه عنوان کرد.

وی افزود: ایجاد ارتباطات، شبکه تبادل اطلاعات، خدمات در شهرک علمی و تحقیقاتی که بر اساس اعتماد متقابل پایه‌گذاری شده، از عوامل موفقیت شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان است.

همچنین ببینید

نهمین جلسه شورای مرکز رشد در سالن جلسات این مرکز برگزار شد

نهمین شورای مرکز رشد فناوری های نوین تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی از ساعت ۸:۳۰ …