تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۸:۵۳ جمعه ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
Language : FA |
خانه / اخبار مركز رشد / برگزاری نخستین استارتاپ ویکند مهندسی مکانیک در واحد خمینی شهر

برگزاری نخستین استارتاپ ویکند مهندسی مکانیک در واحد خمینی شهر

با هدف شناسایی و هدایت ایده های نو دانشجویان در موضوعات مهندسی مکانیک، نخستین استارتاپ ویکند مهندسی مکانیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در جلسه ارائه و داوری ایده ها، تعداد ۱۰ ایده منتخب توسط ایده پردازان به صورت حضوری ارائه شد و مورد ارزیابی هیأت داوران قرار گرفت. مدیر مرکز رشد و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با اشاره به ایده های منتخب ارائه شده در این استارت آپ گفت: انرژی های نو، نوآوری در دستگاه های نساجی، طرح های ابتکاری در صنعت سنگ و خودرو، مواد نوین در تولید داربست های استخوانی و زخم پوششها از جمله موضوعات طرح شده در حوزه مهندسی مکانیک بود که مورد ارزیابی هیأت داوران قرار گرفت.

وی   گام کلیدی در تجاری سازی ایده ها را، تیم سازی و همکاری بین رشته ای دانشجویان و ارتباط آنان با صنعت عنوان کرد و گفت: همکاری مشترک بین مرکز رشد و باشگاه پژوهشگران و انجمن علمی مهندسی مکانیک برای شناسایی و ایده های جدید ادامه خواهد یافت.

مهدی نصری افزود: ایده های منتخب در این استارتاپ برای مشاوره و آموزش تجاری سازی به مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهرمعرفی می شوند

همچنین ببینید

نهمین جلسه شورای مرکز رشد در سالن جلسات این مرکز برگزار شد

نهمین شورای مرکز رشد فناوری های نوین تولید و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی از ساعت ۸:۳۰ …